Juvelierizstrādājumu Remonts

Viens no daudzajiem veidiem, kā izteikt sevi ir ar rotaslietas – tas bieži vien ir grezns, elegants un sniedz gaisa komfortu un izsmalcinātību. Tas liecina mūsu modes izjūta, mūsu nojauta par skaistumu un eleganci. Bet, rotaslietas saņem nolietojums tāpat kā gandrīz jebkuru citu priekšmetu, kas mums piemīt. Bieži, akmens tiek zaudēts no mūsu auskari, ķēdes mūsu aproces saplīst, vai viņiem aptraipīta. Par laimi, viss vēl nav zaudēts, un rotaslietas var remontēt.

Rotaslietas remonts ir profesija, tāpat kā citām tehniskām profesijām un aprīkojumu un apmācību, ir nepieciešams, lai darīt darbu labi. . Jūs varētu vēlēties, lai uzticēt šo darbu kādam citam – rēķina var būt labi vērts mieru.

Šeit ir daži padomi, lai atjaunotu savu veco rotaslietas:

Dārgmetālu rotaslietas tarnishes un lokās viegli. Lai noņemtu zākāt, izmantot šķidro rotaslietas tīrāku ar iegremdējot paplātes vai aerosola pudelē. Valkājiet cimdus, lai pasargātu sevi no spēcīgām ķimikālijām un rūpēties par visu to smaržu, kas ražota no ķīmiskās reakcijas. Izmantojiet tīrīšanas labi vēdināmā vietā. Pēc skalošanas rotaslietas siltā ūdenī, nosusiniet ar dvieli, tad ar spodrināšanas drānu.

Lai salabot salauztu aizdare, dodieties uz rotaslietas piegādes veikalā vai amatniecības katedras un iegādāties rezerves aizdare, ” izlēkt “gredzeni, un stiprināšanas instrumenti. Tos var iegādāties arī tiešsaistē rotaslietas remonta komplekti.

Lai saplacināt ķēdi, likt gabals uz leju uz galda un roll apaļā pildspalvu vai zīmuli pār zonā, līdz tā kļūst gluda. Lai novērstu amatus auskari no lieces viegli, nepiemēro lielu spiedienu uz tām, liekot viņiem ausīs. Jūs varat izmēģināt dažādu stilu auskari, piemēram, sviras atpakaļ, franču vadu vai jaunāku “ievērējs” auskari.

Lodēšanas ar zelta lodmetālos tiek izmantots, lai veiktu remontu šķeltajiem ķēdēm. Cilpas vai lēkt gredzeni, kas tur sprādzēm uz ķēdēm arī pielodētas labākā kvalitātes darbu. Lodēšanas prasa ne tikai iekārtas, bet arī vieta, lai to izdarītu, un apmācību lāpu darbu. Tas nav ieteicams mājās – uzticēties profesionāls.

Juvelierizstrādājumi remonts prasa ne tikai lodēšanas iekārtas, bet arī pulēšanas mašīnas, rokas mehāniskie instrumenti, skābes podi, daudz asorti rokas instrumenti un labas sola set-up.. Tas prasa profesionālu palīdzību.

Daži iekārtas var būt noderīga, -jūs vajadzīga spēcīga nagu vai divi, kad nodarbojas ar rotaslietas, bet instrumentus, piemēram, ķēdes deguna (adatu deguns juveliera PLIER) vai citu knaibles var būt noderīgi. Kad remonts, jums pievienot aizdare, lēkt gredzens (cilpa zelta) var izmantot, lai noturētu daļas kopā. Knaibles ļauj atvērt un aizvērt cilpa. Atveriet lēkt gredzenu pārceļot vienu pusi pret sevi un otru prom no jums. Sagriešana atvert tad vienkārši pagriezt atpakaļ tādā pašā veidā, lai aizvērtu.

Remonts šķelto ķēdes, grūtības slēpjas faktā, ka ķēde sastāv no smalkas stieples. Vadi sakarst ātri, mēģinot izkausētu lodēt. Juvelieri mētelis ķēdi ar anti-plūsmas, piemēram, dzeltenā okers vai balto, un aptver ķēdi ar siltuma izlietne, piemēram, mazgāšanas, žilete, vai monētas. Pārbaudiet ķēdi atklāt, kā saites ir salikti kopā. Divreiz pārbaudiet darbu pārdevēju ņemot remontu. Noņemiet bojātās saites no šķeltiem galiem ķēdes. Tad sagriež gala saites, lai atkārtoti montēt ķēdi. Sagriež saikni ar smalku zāģa asmeni, mazo gala griezēji, vai apgriezt riteņa jūsu vārpstas. Remontēt ķēdi, pievienojiet lodēt, siltumu, tīrs un tad poļu ķēdi. Vai nav laka ķēdes par pulēšanas mašīnu. Vienkārši likt ķēdi pāri jūsu sols tapa, turiet ķēde leju stīvs ar īkšķi un rādītājpirkstu. Ar saru suku jūsu aukla vārpstas laka ar vidēju ātrumu jomā ķēdes starp īkšķi un pirkstu. Poļu ķēdi pamazām šādā veidā.