Kā Dārgmetālu Dārglietas tiek apstrādāti un formas

Ar vienu ātru pastaiga ap veikālu, tas ir viegli redzēt, ka tur netrūkst rotaslietas vai juvelieri. Jūs atradīsiet visu departamentu piepildīta ar pieejama preces lielveikalos un displejā gadījumos pie masveida tirgus juvelieri. Ar šādu plašu sortimentu sērijveidā ražotu priekšmetus, tas ir viegli nonākt pie secinājuma, ka māksla rotaslietas veidošanā tiek zaudēta. Bet tas nav, paldies dievam. Individuālas rotaslietas joprojām veic rokās meistaru (un sievietes) visā pasaulē. Te ir palūrēt vienā pusē pasūtījuma procesa: strādā ar metāliem.

Zaudēja vaska lējumi – Pasūtot gabals pasūtījuma rotaslietas ar unikālu dizainu vai formas, juvelieris bieži radītu vaska pelējuma. Minētās precīzu formu un dizainu pirms metāla ir mest. Tas bieži ir saistīts griešanai vai locīšana vasku, lai sasniegtu vēlamo izskatu. Šķīdumu balta pulvera “investīciju” un ūdens ielej metāla kolbā, kas satur vaska pelējuma. Risinājums engulfs vasku un pēc tam sacietē. Vēlāk, gabals tiek ievietots izdegšanas krāsns, kur vasks kūst prom, bet ieguldījums paliek. tad kausēta zelta vai sudraba ielej telpā, kas reiz notika vasku. Metāla atdziest un sacietē vēlamo formu.

Metāla Lodēšanas -. Lodēšanas ir process, piemērojot lielu karstumu uz nelielu daļu no dārgmetāla, lai padarītu to kaļams. Pēc tam to var locīt formu vai arī kopā ar citu metāla vai akmens, lai radītu izskatu jūs vēlaties, lai jūsu pasūtījuma rotaslietas. Kad viss ir savā vietā, metāls atdzesēts līdz tā sacietē vēlreiz. Lodēšanas ir ļoti bieži process, un to bieži lieto kombinācijā ar citiem paņēmieniem.

Izkopt kalšanas ir ļoti veca tehnika, kas joprojām tiek izmantoti, lai pielāgotu rotaslietas, bet tas netiek izmantots tik bieži, cik tas bija agrāk. Kad juvelieri veidot metāla, tie būtībā maina savu formu ar āmuru un siltumu. Citi instrumenti bieži tiek izmantoti, bet āmurs ir visizplatītākais.

Patinas uz vara un sudraba -. Patina ir vārds, ko izmanto, lai aprakstītu krāsu, metāli savukārt tad, kad tie tiek oksidēti. Tas var notikt, protams, laika gaitā, bet daži pasūtījuma rotaslietas pieprasa, lai tas tiktu darīts ražošanas procesā. Tas būtu gadījumā, ja jūs vēlaties, jūsu sudraba vai vara rotaslietas uzņemties citu krāsu. Lai izgatavotu šo efektu, mākslinieki izmanto aknas sēra (LOB) un ūdeni, lai izveidotu dažādu toņu pelēks, sarkans, zils, violets un brūns. Patina var piemērot pirms vai pēc pulēšanas. Ja tas ir piemērots pirms pulēšanas, rezultāts būs krāsains vēl spīdīgi gabals. Ja tas ir piemērots pēc, metāla izskatās vairāk, piemēram, tas bija vecumā ar dabiskiem līdzekļiem.

Kad jūsu pasūtījuma rotaslietas ir meistarīgi izstrādāts ar artisan ar šiem un citiem paņēmieniem, dārgmetālu ir jānoslīpē, pulēti un iztīrīt. Tas ir šajā brīdī, ka juvelieris zvana jums, lai jūs zināt, ka jūsu pasūtījuma gabals ir gatavs palielinājies. Tagad jūs esat brīvi brīnums pie skaistumu jūsu gabals zinot, cik daudz aprūpi un uzmanību detaļām bija nodarbināti tās veidošanā. Tikai neaizmirstiet, lai dotu lielu paldies jūsu juvelieris.