Padomi dekupāža izskatas izgatavošanai

Jums ir nepieciešama laba šķērēm vai amatniecības nazi un sevis dziedināšanas mat dekupāžai. Jūs varat izvēlēties starp dažādiem šķēres, kas ir pieejami tirgū. Lai montēt dizainu, pāris pincetes, var izmantot arī.

Tas ir ieteicams izmantot krāsu kopijas attēliem, nevis izmantojot oriģinālu. Galvenais ieguvums jūs varētu saņemt, ir, jūs faktiski var mainīt savu attēlu, lai atbilstoši jūsu vajadzībām.

Daži dokumenti ir pārāk plāns, lai būtu strādājis, tāpēc jums ir nepieciešama papildu piesardzība, strādājot ar viņiem. Jums ir faktiski pārbauda tos vispirms, ja tos var izmantot, lai sniegtu vēlamo rezultātu. Tas var tikt izmantoti padarīt papīru gluda. Par to jebkurš, svarīgi jebkuru gludu lieta varētu atrisināt mērķi.

Tapešu pastas, līme vai atšķaidīt leju balta līme var izmantot, lai ielīmētu krāsu kopijas jūsu attēlu uz objektu. Gadījumā, ja jums nav, izmantojot dekupāžai vai modifikācijas, tas vienmēr ir ieteicams tīrīt pilnība jūsu objektu laikā pēc to vienu reizi. Modifikācija ir pieejama no visiem labas amatniecības piegādātājiem.

Kad ir piemērots divas līdz četras kārtās modifikācijas vai Dekupāža vidēja atceraties, lai aiztaisītu objekts. Jūs varat arī izmantot poliuretāna, bet tad tai jābūt uz ūdens bāzes. Par objektu, kas ir ikdienas lietošanai, jums vajadzētu nodot aptuveni 5-8 slāņi poliuretāna. Pārliecinieties, ka katrs slānis tiek žāvēts tik daudz stundas, kā minēja materiāla ražotāja.

Atkarībā lietderību savu projektu, jūs arī tā apdares izskatu. Piemēram kartei jums būs arī tā kādu apdari, bet par objektu, piemēram, paplātes, tas ir svarīgi, ka jūs arī tā 6-10 lakas kārtas. Kā jūs varētu pieteikties vairāk un vairāk laku apdares varētu saplūst ar fonu un tādējādi raksturotu savu gleznu. Par lielāku objektu laku no aerosola baloniņi ir ieteicama. Izveidotās projektu Dekupāža medijs var izmantot arī šim nolūkam. Jūs to izmantot, vienkārši sekot norādīts uz konteinera norādījumus.

Dekupāža no kastes dod pārsteidzošu rezultātu. Ir dažādas kastes pieejami, piemēram, panākot, dārgakmens, šūšanas un cita veida kastes no papīra, alvas, ādas, plastmasas vai koka. Jūs varat iegādāties jebkuru kastes forma no amatniecības veikalā un izgreznot to, izmantojot samazināt outs attēlu vai zelta apmales to. Pirms darba, kaste prasa 2-3 slāņus kādu Eļļas krāsa uz to. Un, kad tas ir paveikts ar savu apdares darbu, jums ir nodot 3-4 vai vairāk slāņiem laku par to. Un beigās, lai iegūtu matētu tekstūru uz savu kastīti, vienkārši maigi berzēt to ar mitru drānu.

Audumi, dekoratīvā papīra, vai tapetes var izmantot, lai rotā kasti. Gadījumā, ja jums ir liels objektu vai jūs vēlaties, lai segtu dažas interjeru galdi un lādes, jūs varat iegādāties “kontaktu”. “Kontakts” ir sava veida pagalmā plaša lentes, kurai ir lipīgu pusē un ir pieejams uzreiz daudzos veikalos.

Jūs varat segt savus atkritumu grozes smago kartona skaisti ar bruņurupuču čaulas dokumentos vai mazs ģeometrisko izdrukas. Un tad vēl uzlabot izskatu ar strīpām malas ar zelta sīkumi un likts uz dažiem medaljoni līdz vidum katra paneļa.

Pirms sākt savu darbu par lielu dizainu, vispirms izdarīt aprindās un citas formas uz izsekošanas papīra, lai jūs zināt, kā tieši izkārtojums būtu jādara. Pēc tam Jūs varat izvietot savu izgriezumiem uz šo izsekošanas papīra, kā jums patīk, un tad stick tos un nodot gala objektu. Marķēšanas savu izkārtojumu, izmantojot zīmuļus vienmēr būs noderīga, lai pārvaldītu montāža savu projektu. Turklāt jūs varētu viegli tīrīt zīmuli zīmes, kad jūs pabeigt to.