Pulksteņu pareiza izvēle jūsu dzīves stilam

Viens no dominējošā instrumentiem pulksteņu ir mini virpu. Garums ir aptuveni 18 collas. Tas ir uzstādīts uz darbvirsmas. Rūdīts tērauds tiek izmantots, lai padarītu asīm (rokturus). Jums jātiek galā ar perimetrs .008 un tamlīdzīgi. Arī viņiem ir jābūt pilnīgi spogulis pulēta tāpēc, ka nav pretestība, kad tos novieto tur dārgakmeņu caurumiem.

Pulēšanas šīs asis tika darīts ar smirģelis nūjām un papīra nūjas. Lai samazinātu šo metālu ieņēma īpašu roku darbs griešanas rīku. Mums būtu jānodod asināt šos nažus, lai tie varētu samazināt šo rūdīta tērauda. Pulksteņu viss kļūst mazs. Visas jūsu instrumenti ir vērsta uz darbu ar miniatūriem skrūvēm un detaļas, kā arī tiek palielināts.

Ir daudz veidu pincetes, kas ir daudzveidīgs līkumiem tos dažādiem nolūkiem. Kad jūsu strādājot ar matu atsperes piemēram, jūs varētu būt, lai padarītu to koncentrisks izlīdzināt laiku ātri vai lēni. Tas ir ļoti nogurdinošs un sarežģīts darbs, locīšana matu atsperes, bet tas ir ļoti svarīgi, ja jūs vēlaties skatīties, lai saglabātu precīzu laiku. Jums bija iegūt tik labi pie tā, ka tas bija viens no praktisko darbu uz gala eksāmens. Instruktors varētu likt šo matatspere uz jūsu galda, un tad paķert vienu galu ar pincetes pāra un otrā galā ar citu pāris pincetes un velciet gandrīz taisni un jūsu uzdevums būtu padarīt to pilnīgi koncentrisks atkal un uzstādīt to skatīties un padarīt skatīties darbu bez darbojas ātri vai lēni.

Vēl viens instruments, mēs izmantojām bija ultraskaņas tīrītājs tīrīšanai un žāvēšanai Pulksteņi daļas un rotaslietas. Tie ir diezgan interesanti mašīnas. Manas zināšanas par to, kā viņi strādā, ir nedaudz ierobežots. Ūdens un tīrāku tiek pakļauti ultraskaņas viļņus, kas nojauktu šķidrumu mikroskopiskām burbuļiem, kas eksplodē, tā sakot, uz kontaktu asprātību jebkurā iegremdētas virsmas. Tas nozīmē, ka šķidrums var nokļūt tiniest caurumu un atvērumu un saņemt uz netīrumiem un drūma, kas citādi paliktu un radīt problēmas.

Ir tik daudz veidu instrumentiem, kas ir speciāli izgatavoti uz pulksteņu un pulkstenis remonts, ka tas būtu nepieciešams apjomus tos uzskaitīt. Pietiek pateikt, ka liela daļa no tiem ir miniatūras, lai atbilstu šāda veida tirdzniecību.