Dzīve pēc patēriņa kredītu

 
 patēriņa kredīts

Top Consumer Credit izvēle

kredīta score konsultāciju kompānija piedāvā konsultācijas par naudu, ka to, kā jūs varat pēc iespējas labāk izmantot savu naudu un standartu budžetēšanas padomus. Bez tam, ir bezmaksas Patēriņa kredītu konsultāciju pakalpojumi, kas varētu labāk atbilst jūsu apstākļiem. Iegūt mājieni bezmaksas on-line patēriņa kredītu konsultantiem. Šis ir viens no priekšrocības, ekspertu kredītu konsultants.

Finanšu norēķinu, slavenākais metode no viņiem visiem, ir tiešām sarunas ar savu kreditoru. Pēc parādi tika konsolidēti, jums ir tikai veikt vienu konkrētu maksājumu 1 kreditoriem, ko sauc vienkāršota maksājums. CCCS ir paredzēts, lai jūs varētu iet cauri parādu norēķinu gaitu. 2. izvēle ir izmantot parādu pakalpojumus.

Kas nepieciešams izpildīt, ir iegūt kādu strukturētāku veida patērētāju maksas karšu parādu atvieglojumu. Alternatīva ir izņemt kredīta score karti ar diezgan augstāku limitu un ļoti zemu likmi. Tas padara ievērojami lielāka jēga, lai novērstu kārdinājumiem, piemēram, atlīdzības un prēmijas.

Jums jābūt pietiekami iespēja iegūt kādu patērētāju maksas parādu palīdzību veidu bez maksas. Biežāk kā reizi sabiedrība būs sarunas ar savu pašreizējo kreditoriem samazinātas procentu likmes un samazināšanas ietvaros maksām, kas saistītas ar jūsu kontu. Veikt kredītmaksājumus precīzi un par nepieciešamo summu. Vienmēr izpētīt gandrīz visas jūsu izvēles.

Bija iztrūkstošā finansējuma ietvaros ekonomikas un tiem, kas bija iesniegts bankrota bijusi slikta patērētāju kredītvēsturi. Kad cilvēki nebija pietiekami spējīgs veikt maksājumus saviem kreditoriem laikā, viņi iesniedza bankrota. Hipotēku firma, pretējā puses, neuzskata izsmelts kredītkartes kā labvēlīgs. Ir tikai divi galvenie kredīta score biroji, kas piedāvā patērētājiem un kreditoriem ar Fico rādītājus.

Es esmu šeit, lai pastāstītu jums, neatkarīgi no tā, cik daudz jums ir nepieciešams, lai izvairītos parādu, it’sn’t notiks šajā laikā, un it’sn’t varētu notikt pa nakti. Jo sākumā, bankrota nāk prātā, bet šādā veidā parasti izmet, kad realizācija kaitējuma veidu tas nāksies par to kredītreitingu ir slavena. Lai gan finanšu krīze radīja negatīvu ietekmi uz fiskālo politiku, turklāt tas ir izdevīgi cilvēkiem, lai soli no saistībām. Tomēr briesmīga ziņa ir jums vairs nevarēja būt kredītlīnijas kopā ar norēķiniem neapšaubāmi ierakstīts savu privāto kredītvēsturi.

Lai gan katrs šķiet sods par jūsu pašreizējo kreditoriem, tā nedrīkst izskatīties labi, lai cilvēki, kuri vēlas sniegt jums kredītu. Kamēr cik tu esi kredītu konsultāciju nav tūlīt ietekmēt savu kredīta score, tas būs jāziņo uz savu kredīta failu. Tas ir obligāti, ka jums ir pietiekami daudz naudas, lai tiktu galā ar parādu jūs lūdz. Viņš būs arī strādāt ar jums, lai tiešām ļauj jums paaugstināt savu kredītreitingu.

Galvenais jautājums, ar kredītkartēm varētu būt ilūzija, ko jūs faktiski nav tērēt naudu. Pašā pirmajā vietā, kredīta score card uzņēmumi parasti nevar apspriest jebkuru apbrīnojamo mērā ar jums individuāli. Kā vairākas izmantoto terminu šajā ziņojumā, iespējams, varētu būt svešs jums personīgi, es esmu uzskaitīti daudzi termini, kā arī to atbilstošo definīciju tālāk, kā veids, lai palīdzētu jums saprast bieži patēriņa kredīta vēsturi. Procentu bieži tikpat augsta kā 24%, tāpēc šī patiešām būtu jāizvairās.