Par mums


SIA TĪRĪBAS NAMS...JAU 11 GADUS KOPĀ AR JUMS !

SIA "TĪRĪBAS NAMS" savu darbību uzsāka 1997. gada 1.jūlijā Cēsīs, Rīgas ielā 52 kā veļas mazgātava un ķīmiskā tīrītava, paralēli darbojoties telpu uzkopšanas pakalpojumu sniegšanā. SIA "TĪRĪBAS NAMS" darbību uzsāka 5 darbinieki. Šobrīd SIA "TĪRĪBAS NAMS" strādā 152 darbinieki.

Pieaugot klientu lokam un līdz ar to pakalpojumu apjomam 2003. gadā tiek atvērta veļas mazgātava un ķīmiskā tīrītava Valmierā, Raiņa ielā 6. 2004. gadā SIA "TĪRĪBAS NAMS" iegūst laikraksta Dienas Bizness Gazeles titulu kā strauji augošs Vidzemes uzņēmums un joprojām to droši var saukt par savas nozares līderi šai reģionā.

Kopš 2007. gada jūnija, SIA "TĪRĪBAS NAMS" ir Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas biedrs.

Savas darbības laikā ir iegūta pieredze veļas mazgāšanā un ķīmiskajā tīrīšanā, telpu un teritorijas uzkopšanas pakalpojumu sniegšanā, kā arī profesionālo tīrīšanas un dezinfekcijas līdzekļu, inventāra un sanitāri-higiēniskā aprīkojuma tirdzniecībā.
SIA "TĪRĪBAS NAMS" ir izveidojusies veiksmīga sadarbība gan ar individuālajiem klientiem, gan viesnīcām un viesu namiem, kā arī pašvaldībām, mācību un pirmsskolas izglītības iestādēm un citiem uzņēmumiem Vidzemes reģionā, Rīgā un arī citur Latvijā.

 

 

 

Jaunumi

*  janvāris ... tikai 5.martā t/c ''Šokolāde'' īpaši izdevīgs piedāvājums apģērbu tīrīšanai. Uz tikšanos mūsu pieņemšanas punktā Siguldā!

* septembris... no 24.septembra līdz 1. oktobrim visos pieņemšans punktos apģērbu mazgāšanai un ķīmiskajai tīrīšanai 30% atlaide......... Maksā uzreiz un saņem papildus 5% atlaidi!

* jūnijs... Tagad esam arī Alūksnē. Apģērbus un citas tekstilijas varat nodot mazgāšanai un ķīmiskajai tīrīšanai mūsu sadarbības partnerim Brūža ielā 8, Alūksnē.

* marts... Veicam lielo pavasara tīrīšanu! Apģērbu ķīmiskajai tīrīšanai un mazgāšanai 50 % atlaide!

  ... jaunā vietā darbu uzsācis pieņemšanas punkts Valkā... visi laipni gaidīti Rīgas ielā 24, tālr. 64723152

  ... pieņemšanas punkts Limbažos gaida klientus jaunās telpās veikalā "Tonis" Cēsu ielā 20, tālr. 29483928

* septembris... Jāņa Poruka ielā 39, Cēsīs sniedzam apavu labošanas pakalpojumus. Šeit iespējams iegādāties firmas SALAMANDER apavu kopšanas līdzekļus un piederumus

* augusts... Jau mēnesi darbojas pieņemšanas punkts Valkā, jaunajā tirdzniecības centrā "Walk"

   Apģērbus un citas tekstilijas varat nodot pieņemšanas punktos Limbažos, Siguldā un veļas mazgātavās Cēsīs un Valmierā.

* jūlijs... Sākot ar 14. jūliju veļas mazgāšanas un ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumiem jaunas cenas! Ienāc un ietaupi! 

  ... videi draudzīgs uzņēmums - esam ieguvuši "Zaļās jostas"  EKO zīmi. Sadarbībā ar SIA "Zaļā josta" rūpējamies par apkārtējo vidi - veicam izlietotā iepakojuma savākšanu, šķirošanu un nodošanu pārstrādei otrreizējās izejvielās.

* aprīlis... tīrības mēnesis. Pie mums labi piedāvājumi, izmantojiet! Privātpersonām visiem pakalpojumiem 10% atlaides

* marts... DZĪVO ZAĻI! Aicinām kopā ar mums veidot zaļu dzīves stilu Jūsu mājās, izmantojot Ecover mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļus

* decembris... laba ziņa! Sākot ar 1. decembri veicam arī apģērbu labošanu.

* decembris... ziemas sezonā no 01.12.2008. līdz 31.03.2009. strādājam katru darba dienu no plkst 7.30 līdz 18.30, sestdienās no plkst. 9.00 līdz 15.00. Būsiet laipni gaidīti!

* novembris... JAUNA IESPĒJA... Ielūkojieties sadaļā "PIESAKIES JAUNUMIEM" un, reģistrējoties mūsu mājas lapā, saņemiet informāciju par akcijām un citiem jaunumiem jūsu e-pastā vai mobilajā telefonā

* novembris... SIA "TĪRĪBAS NAMS" - laureāts ražošanas ēku grupā Cēsu pilsētas domes rīkotajā konkursā "Būve 2008"

* jūnijs..tiek nodota ekspluatācijā jaunā veļas mazgātava, ķīmiskā tīrītava...strādājam jaunajās telpās...telpu uzkopšanas serviss beidzot var ievilkt elpu pēc ļoti saspringtā pavasara cēliena...sākas atvaļinājumu laiks

* maijs...norisinās pēdējie būvniecības darbi, tiek pieslēgtas iekārtas...vēl tikai jāiesēj zāle, jāuzlej asfalts un 28.maijā jānodod objekts, visi ļoti gaidām šo brīdi

* aprīlis...kvalitātes vadības sistēmas ieviešana uzņēmumam būs labs solis ceļā uz apmierinātu klientu, tapēc rūpīgi virzamies uz priekšu arī šajā jomā...būvniecība strauji tuvojas nobeigumam, būs labi :)

* marts....neplānotie darbi būvniecības termiņa beigas pavirza vismaz uz mēnesi...labāk darīt vienreiz, bet kārtīgi

* februāris....uz jauno ražotni tiek atvestas iekārtas...ar nepacietību gaidām brīdi, kad tās tiks uzstādītas un palaistas darbībā

* ...ticiet vai nē...gads ir beidzies un ir tik daudz labu lietu padarīts...un 2008 mēs kopā esam gatavi paveikt vēl lielākas lietas, jo mums patīk tas, ko mēs darām...visiem vēlam klusus Ziemassvētkus un uzdrīkstēšanās pilnu Jauno Gadu!!!

* 25.oktobrī svinīga vēstījuma nākotnei nolasīšana un kapsulas iebetonēšana SIA TĪRĪBAS NAMS jaunbūvējamās veļas mazgātuves, ķīmiskās tīrītavas pamatos J.Poruka 39, Cēsīs. Lēnām augam :)

* 3.oktobrī tiek svinēti spāru svētki mūsu jaunbūvei J.Poruka 39...vainags mastā :) Paldies celtniekiem...darbi rit raiti.